Proč lidi tolerovat chřipku těžší, než dámy

Vědci vlastně doporučuje řadu pojmů, aby vysvětlil, proč chlapy jsou mnohem více ovlivněny virové onemocnění. Jako v každém typu vtip, vtipy týkající se samci ptáků, což je výrazně silnější pro dámy, je na tom něco pravdy. Mnoho mužů opravdu zážitek nachlazení větší než samice. Vědci stále liší o příčiny tohoto jevu, nicméně mají některé zajímavé koncepty.

Mužský imunitní systém je silnější imunitní zpětnou vazbu

Mužský imunitní systém je silnější imunitní zpětnou vazbuI když tento pojem není prohlašuji, absolutní reality, ale během provedené studie bylo zjištěno, že buňky v těle, imunitní systém muži a ženy reagují jinak na infekce. Vědecký časopis Mozku, Zvyky a také Imunitu vydala výsledky z experimentů, kde laboratoř počítačové myši byly infikovány bakteriemi, což vyvolalo příznaky podobné chřipce. Muži mají skutečně zveřejněny další známky než samice. Muži byly zjištěny další závažné úpravy v úrovni teploty těla, zánětlivý proces byl mnohem více zřejmé, a také nemoc byla delší. Tyto pokusy nemají ověřit, že jednotlivci jsou všichni podobně. Ale mikrobiologů měl schopnost vyvinout se, že v lidské bytosti, jako v počítačových myší, buňky mužů imunitní systémy mají mnohem více energie, imunitní receptory vědomé detaily virus. Profesor molekulární Mikrobiologie, stejně jako imunologie, instituce veřejného zdraví na Johns Hopkins University Klein, Sabro (Sabra Kleinová) si myslí, že jsme opravdu cítit špatně kvůli tomu, že tělo získá bakterie a infekce. Naše zdraví a wellness je odrazem imunitní reakce.

Možná je to testosteron

Mužské tělo dává silnější imunitní zpětnou vazbu, srovnání s ženami, stejně jako jsou kresleny v boji proti viru další imunitní buňky. Tak trýznivé u mužů jsou mnohem více zřejmé. Tam je hypotéza, že testosteron a estrogen vliv na imunitní receptory. Posledních zkoumá myší ověřit souvislost mezi sexuální hormonální látky a závažnosti cool příznaky a symptomy. Experiment podílí se skládá z domácích mazlíčků, který zbavil reprodukční orgány těla. Nicméně, imunitní akce v takové jedince ještě lišily v závislosti na pohlaví.

Možná je to testosteronAle tam jsou různé jiné studie ověřující účinek hormonální činidla na odolnost k virovým podmínky. Studie lidských buněk bylo zjištěno, že vzorky včetně estrogenu, mnohem více imunní vůči infekci se virus chřipky. V současné době, tato hypotéza není prokázáno, ale ne vyvrátil. Směna souladu s koncepcí předložených tým výzkumníků na Cambridge Chlap ptáků není žádný mýtus, jak výzkumníci ukazují, kluci zkušenosti mnohem více z stavu. vývoj byl charitativní do pevné tělo, imunitní systém, pro lidi. Faktorem pro to je cíl lidi do rizika. Po celá staletí se zabil při hledání a také války, a také nejsou zvlášť touží žít v harmonii stárnutí. Možná pokrok nebyl nabízen muži silný imunitní systém, za předpokladu, že to nedává pocit, chránit ty, které jsou pravidelně riskuje život.

Infekcí, stejně jako mikroorganismy chovat jinak v muže a také ženské tělo

Infekcí, stejně jako mikroorganismy chovat jinak v muže a také ženské těloTam je další fascinující faktor evoluce sexu-zvláštní virulenci v přenosné podmínky. to, že ženy se vyvinuly mnohem lepší obranné reakce proti virům, které nevysílají těchto patogenů na potomky během těhotenství i kojení. Mikroorganismy mají ve skutečnosti upravena tak, aby zaručit, že není také jasně ukázat se v ženské tělo, stejně jako undetectably infikovat potomků. Nicméně kluci si cheat a také útok v plném tlaku. Proto, muži, solidní imunitní odpověď, stejně jako výrazně programu z stavu. Existuje možnost, že některé viry, stejně jako mikroorganismy jsou schopni určit pohlaví poskytovatele, jakož i odpovídajícím způsobem jednat. Spolu s komplikovanou evoluční, stejně jako fyzické důvody, intenzita onemocnění může být další snadný faktor. Například, Mužské méně pravděpodobné, že ve srovnání s ženami, aby čisté ruce správně. Kluci jsou méně pravděpodobné, aby si myli ruce stejně jako později hledat lékařskou pomoc. To může přinést problémy v průběhu onemocnění, které by bylo možné se vyhnout, trochu víc starat o sebe. Těžké oběhu nachlazení u mužů je způsobena mix těchto a z mnoha jiných důvodů. Nebo možná silné podlahy někdy prostě vyžadují pauzu od své vlastní mužství.