Revmatická horečka – příznaky, vyhýbání se daňovým povinnostem a také léčba

Revmatická horečka – systémové zánětlivé onemocnění pojivové tkáně s primární lokalizace postup v kardio systém, vyvíjí v souvislosti s intenzivní infekce (hemolytická Streptococcus tým) u predisponovaných lidí, především děti a také mladiství (7-15 let).

Kde revmatismu

Kde revmatismuRevmatismus je nahrával ve všech klimatických a geografických oblastech světa. Informace z posledních let dobře odhalil partnerství mezi stupněm hlavní výskyt revmatismu, stejně jako socio-ekonomický rozvoj země, jak vyplývá z jeho preferenční expanze v rozvoji, stejně jako velmi nejméně zavedených zemích, kde real-time 80% zeměkoule je mládež. Souhrnné údaje I. Padmavati, revmatismu mezi školáky v založení národů je 6-22 každý 1000 mladík obyvatelstvo, to bylo drženo v mysli progresivní průběh onemocnění s rozvojem několika srdeční problémy, plicní hypertenze a také předčasné úmrtnosti s příznaky a symptomy zvýšení srdeční zástavu. Mezi sociální problémy, které hrají roli v rozvoji nemoci se skládají z přelidnění v domech a také vysokých škol, špatný kluk výživy, nízkým stupněm zpracování. Mezi hlavní projevy onemocnění je revmatická kardiovaskulární onemocnění, některé ukazatele analýzy, které softcorelesbian granulom. Revmatické granulomu zahrnuje velký nerovnoměrný tvar, bazofilní buňky gistiotitarnaya původu, často mnohojaderné, polyjaderných velké buňky myogenní začátku s eozinofilní cytoplazmou, vysoce digitalizace (Anichkov myocyty) s charakteristickou nastavení chromatinu přes housenku, lymfatické a také plazmatické buňky, labrocyte (tukové buňky), jeden leukocytů.

Přesně tak, jak je revmatismus

Přesně tak, jak je revmatismusSoftcorelesbian granule většinou nachází v perivaskulární pojivové tkáně nebo v mezerách myokardu (především levé komory), papilární sval hmoty, příčky, navíc v endokardu, cév adventicie, v některých případech v jejich stěně revmatické vaskulitidy. V současné době granulomy v posmrtné hodnocení vystaveny podstatně mnohem méně, než se dříve uvedeno, je způsoben, zřejmě, se změnou v klinické a také morfologické „vzhled“ revmatismu, tzv. Palomar pochopit. Další morfologické substrát problém se srdcem, zatímco revmatická onemocnění srdce je nespecifické zánětlivé reakce, je v podstatě podobné tomu, který našel v serózní membrány, stejně jako klouby. To je mix edém intermuscular pojivové tkáně, exsudace fibrinu, průsak mobilních komponent, především polymorfonukleárních leukocytů i lymfocytů. Revmatismus je také přístřešek svalového vlákna prostřednictvím hypertrofie, degenerace, různé druhy degenerace a také necrobiotic procesy do celkového rozpadu se daří regenerace funkčních struktur z myocytů, zatímco relaxační revmatických postup. V mírné klinické činnosti převládá efektivní typ reakce, běžně s ohniskovou přírody (vláknité endokarditida, fokální intersticiální myokarditida), zveřejněny „odstraněn“ granulomy. Snížení aktivity řízení končí je postupně životně důležité degenerativní změny svalové hmoty vlákna, dokud se vzhled trochu důrazy necrobiosis a myolýza. Tyto léze lze považovat za metabolický smrt, která je spojena strores vytváření srdeční zástava, která je často příčinou úmrtí těchto lidí. Detekce opravit imunoglobuliny sarcolemma v svalových vláken myokardu a také okolní sarcoplasm, spolu s v cévní stěně povrch doporučuje funkci imunitního akce v vředy parenchymu srdce.

Příčinou revmatismu

Hemolytické streptokoky tým je jedním z nejčastější příčinou horních cest dýchacích traktu a také následný rozvoj revmatické vysoké teploty. Mezi problémy rozvoje revmatické horečky, jsou závažnost nosohltanu streptokokové infekce a také absenci účinné terapie. Obrázek z hodnoty streptokokové infekce v rozvoji revmatismu je epidemiologická pozorování, směna souladu s níž revmatismu obvykle vytváří v počátečních měsících vývoje tzv. zavřené týmy.

Příčinou revmatismuJak intenzivní nosohltanu A-streptokokové infekce výsledky v růstu intenzivní revmatismu, nejsou dosud dostatečně známé. Mohl přemýšlet o streptokokové infekce, zvláště velký, má přímý nebo nepřímý škodlivý vliv na buňky značný počet různých buněčné a extracelulární antigeny a nečistot. Mezi nimi hrají důležitou povinnost Mprotein buněčné stěny, je virulence aspekt, Proteinu (faktor typespecification Streptococcus), kyselina hyaluronová prášek, který má schopnost podmanit fagocytární aktivitu neutrofilů, peptidoglykan, že „endotoxicosis“ akce, cyto plazmatické membrány vrstvou, v níž jsou Perek restno reagovat s infarktem antigeny, například, tipone konkrétní Mprotein. Navíc, tam je velká skupina eksperimentov – produkty metabolismu Streptococcus škodlivé a antigenní rezidenčních nemovitostí. Mezi ně patří streptolysin O a také S, streptokináza a také hyaluronidáza, Dnázy zdravé bílkoviny, a V jiných, v reakci na vliv obrazuyutsya petitscarabee protilátky. s patogenetické činnosti. Eksperimenty Streptococcus může také přímo vyvolat buněk škody, například, hyaluronidáza depolymerací kyseliny hyaluronové, streptokináza – aktivace kinin systém podílí na rozvoji otoků.