Rozšíření svalové tkáně ruky

Bohužel, tyto buňky škody jako kmen svaly ruky jsou velmi časté. Toto zranění může dostat i jednotlivce, moc ze sportu a aktivní cvičení. Výron je hluboko do svalové hmoty, která není v rozporu s jejich poctivost. Na opravdu vysoké napětí může být slzy některých svalových vláken. Určité patologické změny jsou krvácení v buňkách.

Způsobuje rozšíření svalové hmoty na rukou

Způsobuje rozšíření svalové hmoty na rukouHlavním důvodem rozšíření je aplikován mnohem víc, než elasticity svalových buněk. Obvykle protažení svalů a šlach v ruce se odehrává v jedinci, které spadly na natažené ruce. Mohlo by to být malé, a také může být pryč spolu s tím, prasknutí svalové hmoty, stejně jako šlachy. Svaly na rukou mohou být poškozeny šok, zvyšování statný položky nebo vrácení. Běžně prodloužení svalů nohou a také ruce se vyskytují při provádění intenzivního cvičení v silně zahřívá svaly (ne ohřát). Téměř jakýkoliv typ nečekané pohybu v kloubech, které vedou k příliš mnoho tun na svalové vlákno, může mít za následek podvrtnutí. Výron je poškození svalů a vazů, které se ani porušovat jejich celistvost. Podvrtnutí dochází, když tun na tkáních převyšuje jejich pružnost. To je obvyklé sportovní zranění. Prodloužit svaly a šlachy by mohly ve ztrátě, vzpírání, běh. Prodloužení svalů a také šlachy jsou jedním z nejčastějších zranění. Ona speciálně náchylné k profesionální sportovci a také osoby, jejichž práce vyžaduje pořádnou fyzickou námahu. Ale důvod pro prodloužení může být z nedbalosti, náhlý pohyb, a také válcované za běhu nohu, a také jakýkoli druh domu úrazu nebo zranění. Jedním z nejvíce škodlivých zranění je podvrtnutí zpět. Obvykle se vyskytuje v oblasti krční a také bederní. Důvody: velké zatížení, sport, silový trénink, neopatrný pohyb.

Příznaky podvrtnutí svalové hmoty na rukou

Příznaky podvrtnutí svalové hmoty na rukouPříznaky tohoto typu buněk, poškození objeví opravdu jasné. Rozšíření by mohlo být závažné (vyvolané zvýšení váhy, stávky, stejně jako zranění) a chronické (zejména jednotlivců týkající se sportu, stejně jako fyzické práce). Všechny chronický stres objeví, když duplicitní úzkost na svalové tkáně paží. Příznaky protahování svalů a gravitace je oddělena do 3 stupňů:

  1. Lehké nepohodlí v svalové hmoty.
  2. Oslabení poškozené svalové hmoty vlákna, nepříjemné škrty v nich.
  3. Natržení svalů, kloubů, doprovázené intenzivní bolest.

Často svalová bolest se objevuje po fyzické námaze, i když první příznaky rozšíření lýtkové kosti, svaly, nohy, stejně jako ruce se objevují během fyzické aktivity. Žádné protahování je přijít s tím, že spíše nepříjemné křeče. Kontrakce udržuje středu kosti segmentu, čímž brání jeho pohybu. Tento ochranný proces chrání proti více vážné poškození svalové tkáně, klouby a vazy. Nebezpečné příznaky a příznak protahování svaly na rukou, stejně jako nepohodlí na pocit (pohmatem) a také krvácení ve bolet svalové hmoty tkáně. V závažných případech, tam je otok tkání a také sousedící klouby. Typicky, příznaky a symptomy svalové napětí vstupu o několik dní (v závislosti na závažnosti poranění). Příznaky prasknutí svalové tkáně pokračovat asi 4 týdny.

Terapie prodlužuje svalové hmoty ruky

Spousta lidí si vybrat self-léky, ne rozpoznávat způsoby, jak k léčbě kmen svaly na rukou. Léčbu tohoto druhu poranění závisí na jeho intenzitě. Ve vaší domácnosti, můžete jednat pouze s drobnými strečink, a také extrémní poškození svalové tkáně vlákna jsou nejlépe řešit ambulantně.

Terapie prodlužuje svalové hmoty rukyProdloužení svalové hmoty na ošetření rukou, které všechny stejné se začíná s chlazením rozbité oblasti, musí být integrovány. Je třeba poznamenat, že dětství trauma musí být zacházeno s jedinečnou pozornost, protože dítě se prodlužuje šlachy by mohly být vidět hned. Po ošetřovatelské poškozené místo bubliny s led (ideálně každé 4 hodiny po dobu 20-30 minut) je nezbytné uložit stres obvaz, který by měl není v rozporu s typickou flow. Aby se zabránilo omrzliny kůže, během klimatizace postupy pod ledem musíte dát na tkaniny nebo tenký ručník. Obvaz rozšířené svalové hmoty se nanáší pomocí elastických bandáží. V případě závažné škody, je doporučeno, znehybňující sádra na končetině. V průběhu terapie by měla zabránit jakékoliv fyzické námaze, na bolesti ruku. Ruku nebo nohu, musí být zachována zvýšil. O dva dny později, nahradit chlazení obklad oteplování. V extrémních případech, použít léky proti bolesti, stejně jako anti-pobuřující léky, včetně nesteroidních látek: masti, gely, výstřely a svalové relaxers. Protože svalové hmoty jsou dobře perfundované buněk lidského těla, pro mírné zranění úplné zotavení z natažené svaly na rukou se koná v 5-8 dní. Pro vážné výrony, terapie může trvat 3-4 týdny.